شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
شهيد عباس بابابي
صفحه اصلی > شهدا و ايثارگران > شهدا > سرداران شهيد > شهيد عباس بابابي 

 شهيد عباس بابابي
شرح حیات
گزیده خاطرات
وصایا
تصاویر
ماجرای احترام ژنرال آمریکایی به عباس بابایی
سخنان رهبر انقلاب در مورد شهید بابایی
مصاحبه با سلما بابایی دختر شهید عباس بابایی
عباس منتظرم باش!
ماجرای گران‌ترین هدیه عباس بابایی به همسرش
گفتگو با همرزم و هم كابين شهيد عباس بابايي در آخرين پرواز
شهید بابایی به روایت رهبر انقلاب
روضه‌ای که شهید بابایی قبل از شهادت زمزمه می کرد
خاطره يكي از نزديكان عباس بابايي
خاطره اي جالب از مردم داري شهيد عباس بابايي
شهيد عباس بابايي از بيان خواهر
مظهر خلوص بود...
حضور ساده روحي بلند...
مغز متفكر نيروي هوايي بود
گزيده اي از نامه هاي شهيد بابايي به همسرش
اين كه دانشجوست!
يكي از زواياي پنهان شخصيت شهید بابایی
تابع محض ولايت بود
من كاري نكردم خدا كرد
او فرماندهي نبود كه پشت جبهه باشد
شهید بابایی زيركي خاصي داشت
از امر يكا تا دل آسمان ها
بابايي هر چه كرد و هر چه داشت از اخلاص اش بود
استاد به روایت شاگرد
كم حرف و عملگرا بود
شهيد بابايي الگويي براي همه در همه زمينه هاست
شوقى كه او را به پرواز در آورد...

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است