• image05
  • image02
  • image04
  • lib
  • #
  • #
  • #
اخبار > آئين تجليل و تکريم از مديران و کارمندان نمونه شهرداري تهران صبح روز چهارشنبه چهارم شهريور ماه همزمان با ولادت امام رضا (ع) و هفته دولت در مرکز همايش هاي برج ميلاد تهران برگزار شد.
صفحه اصلی > درباره موزه > امكانات موزه > کتابخانه تخصصی شهید سوداگر > اخبار کتابخانه تخصصی شهید سوداگر 


  چاپ        ارسال به دوست

چهاردهمين جشنواره شهيد رجايي شهرداري تهران برگزار شد

آئين تجليل و تکريم از مديران و کارمندان نمونه شهرداري تهران صبح روز چهارشنبه چهارم شهريور ماه همزمان با ولادت امام رضا (ع) و هفته دولت در مرکز همايش هاي برج ميلاد تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل منابع انساني دکتر تيمور نژاد ضمن خير مقدم به مدعوين و تبريک ولادت امام رضا(ع) گفت:شهرداري تهران يکي از منظم ترين سازمان ها در برگزاري جشنواره شهيد رجايي بوده و امسال نيز در راستاي تدابير شهردار تهران همچنين مديرت و هدايت دکتر دارياني معاون توسعه منابع انساني اقدام به تکريم با شکوه همکاران خود در شهرداري تهران نموده است.
مدير کل منابع انساني شهرداري تهران ضمن تاکيد بر پاسداشت نيروي انساني افزود:سعي شده با تغيير فرآيند ها شاخص ها گامي جدي در تحقق عدالت اداري برداشته شود و اميدواريم با همکاري همه مديران اين امر را بيش از گذشته تحقق بخشيم.
در اين مراسم که  شهردار تهران و برخي ازمعاونين ، مديران کل و شهرداران مناطق حضور داشتند از تعداد 439 کارمند و مدير نمونه تجليل و تقدير به عمل آمد.
در این میان سرکار خانم مرجان خالقی طرقی کتابدار کتابخانه تخصصی شهید سوداگر نیز به عنوان یکی از کارمندان نمونه شهرداری تهران مورد قدردانی قرار گرفت.  لازم به ذکر است ایشان یک از 20 نفری بودند که مورد تقدیر ویژه شهرداری تهران قرار گرفتند و جهت کسب هدیه به روی سن رفتند.

 

نگار یوسفی(مسئول کتابخانه) و سایر همکاران کتابخانه شهید سوداگر صمیمانه ترین تقدیر خود را از عملکرد خانم خالقی به پاس تلاش صادقانه و تعهد کاری ایشان که منجر به کسب مقام کارمند نمونه شهرداری تهران گردیده است اعلام داشتند و آرزومند موفقیت های روزافزون ایشان در عرصه های کار و جهاد فرهنگی عظیمی که در آن قدم نهاده اند، می باشند.

تهیه کننده: زینب فضائی


١٣:٤٤ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ١٣٣٥    /    تعداد نمایش : ٥١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: