• image05
  • image02
  • image04
  • lib
  • #
  • #
  • #
اخبار > فاتحان با 50 اثر تازه در نمایشگاه کتاب حاضر می‌شود/ برگزاری نشست «پیش‌نویس سند چشم‌انداز کتاب دفاع مقدس» در شهر آفتاب
صفحه اصلی > درباره موزه > امكانات موزه > کتابخانه تخصصی شهید سوداگر > اخبار کتابخانه تخصصی شهید سوداگر 


  چاپ        ارسال به دوست

فاتحان با 50 اثر تازه در نمایشگاه کتاب حاضر می‌شود/ برگزاری نشست «پیش‌نویس سند چشم‌انداز کتاب دفاع مقدس» در شهر آفتاب

سردار علی ناظری، مدیر انتشارات فاتحان درباره نحوه حضور این انتشارات در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بهخبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: این انتشارات 60 عنوان کتاب تازه در حوزه دفاع مقدس را به نمایشگاه کتاب می‌آورد.
 
وی ادامه داد: بیشتر این آثار برای کنگره‌های شهیدان اصناف، شهیدان دانشجو و شهیدان ورزشکار نوشته شده‌اند. افزون بر این، کتاب‌های کنگره‌های سال گذشته این انتشارات را هم در غرفه عرضه می‌کنیم که در مجموع آثار انتشارات فاتحان در غرفه به حدود 800 عنوان خواهد رسید.
 
ناشر برگزیده بخش ناشران عمومی سال 1394 با تاکید بر این‌که جلب مخاطبان تازه هدف این انتشارات است، افزود: البته حفظ مخاطب سنتی نیز برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد.
 
سردار ناظری همچنین از حضور فرماندهان دوران دفاع مقدس در غرفه انتشارات فاتحان در روز‌های برپایی نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: علاوه بر این، از نویسندگان برتر حوزه دفاع مقدس هم برای حضور در غرفه دعوت کرده‌ایم تا پاسخگوی مخاطبان و نویسندگان جوان حوزه دفاع مقدس باشند.
 
وی درباره دیگر برنامه‌های نشر فاتحان در نمایشگاه کتاب توضیح داد: دو نشست تخصصی با عنوان‌های «دفاع مقدس؛ الگوی اقتصاد مقاومتی» و «پیش‌نویس سند چشم‌انداز کتاب دفاع مقدس» برگزار خواهیم کرد.
 
ناظری اضافه کرد: آیین رونمایی از 25 عنوان کتاب تازه‌نشر سازمان بسیج دانشجویی با حضور نماینده وزارت علوم، رونمایی از 13 عنوان کتاب داستان درباره ورزشکاران شهید و رونمایی از دو عنوان کتاب درباره شهیدان شاخص سال 1394 را با حضور سردار نقدی در برنامه داریم.
 
منبع: ایبنا
تهیه کنندهک مرجان خالقی


٠٩:٠٣ - دوشنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ١٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: