شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > دیدار نماینده موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از خانواده سردار شهید محمد بروجردی و شهید مدافع حرم سردار رضا فرزانه
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با روز شهید صورت گرفت؛

دیدار نماینده موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از خانواده سردار شهید محمد بروجردی و شهید مدافع حرم سردار رضا فرزانه

 
به گزارش روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛ در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تکریم خانواده شهدا در روز شهید از خانواده شهید دفاع مقدس محمد بروجردی و شهید مدافع حرم سردار رضا فرزانه دیدار به عمل آمد.
در این دیدار معنوی و دوستانه، خانواده این شهیدان والامقام ضمن خوشامد گویی و تشکر از پرسنل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، توضیحاتی را در باب شخصیت شهیدان والامقام بیان نمودند. به پاس تقدیر از آنها، هدیه و لوح تقدیری که از سوی موزه تدارک دیده شده بود، به ایشان اهدا شد.
گفتنی است خانواده این شهدای بزرگوار ضمن همکاری با موزه، آثار ارزشمند متعلق به شهیدان را به منظور نگهداری به موزه اهدا نمودند.
 
 
 
کتاب ها و وسایل شخصی شهید بروجردی
 
 
 
 
تصاویری از شهید مدافع حرم سردار رضا فرزانه
 
 
 
 
 
 
 


١٣:٠٢ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٨٤٥    /    تعداد نمایش : ٥٥٣


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/12/24 17:9
0
1
ان شاءا... خداوند ایشان را با شهدای اسلام محشور فرماید

سلام، انشالله


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است