شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > اعزام آخرین کاروان راهیان نور شهرداری تهران به مناطق عملیاتی دفاع مقدس
صفحه اصلي > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

هشتم فروردین ماه صورت می گیرد:

اعزام آخرین کاروان راهیان نور شهرداری تهران به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

 

آخرین کاروان از دوره یازدهم راهیان نور شهرداری تهران به همت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فرداعازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور می شود.

 مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام خبر فوق افزود: آخرین کاروان از دوره یازدهم راهیان نور شهرداری تهران از شهرداری مناطق 12 و 21   و در قالب 360  نفر از شهروندان این مناطق عازم مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور می شود.

وی گفت: در یازدهمین مرحله از اعزام کاروان‌های راهیان نور ولایت شهرداری تهران 25 کاروان مشتمل بر بیش از  هفت هزار و پانصد زائر عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند و طی 4 روز سفر معنوی از یادمان های فتح المبین، شهدای هویزه، شلمچه، نهر خیّن و طلاییه بازدید داشته اند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اشاره به استقبال شهروندان تهرانی از موزه در ایام نوروز بیان داشت: در این ایام علاوه بر بازدید از  تالار های موزه اجرای آبنمایش  دریاچه هور الهویزه و نورنمای مسجد جامع خرمشهر نیز از جمله برنامه های متنوع این مجموعه برای بازدید کنندگان است که تا 11 فروردین ماه ادامه دارد.

رضوانی اظهار داشت: روزهایی 12 و 13 فروردین ماه تالار های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعطیل است اما شهروندان می تواند درروز طبیعت  از محوطه عمومی موزه که تفرجگاهی مفرح است استفاده کنند.


١١:٥٧ - دوشنبه ٧ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٥٠    /    تعداد نمایش : ١٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است