شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > پیام های تسلیت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا و رییس بنیادحفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس به مناسبت درگذشت پدر سردار خضرایی
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام های تسلیت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا و رییس بنیادحفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس به مناسبت درگذشت پدر سردار خضرایی

 

سرلشکر باقری درگذشت پدر سردار خضرایی را تسلیت گفت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی در گذشت ابوالشهید ابراهیم خضرایی، والد رییس موزه دفاع مقدس را تسلیت گفت.

در پی درگذشت مرحوم حاج ابراهیم خضرایی پدر سردار جواد خضرایی مدیرعامل موزه دفاع مقدس، سردار سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم ‌الله‌ الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

برادر ارجمند سردار سرتیپ دوم پاسدار جواد خضرایی

مدیرعامل محترم موزه دفاع مقدس

دریافت خبر جانکاه درگذشت ابوالشهید مرحوم حاج ابراهیم خضرایی والد گرانقدر جنابعالی که در زمره حماسه‌سازان و جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هستید، موجب تاثر و تالم فراوان گردید.

بی تردید فقدان پدری مومن، انقلابی و ولایی که مفتخر به مدال خادم علی ابن موسی الرضا (ع) و تربیت فرزندانی پیشتاز در عرصه‌های جهاد و شهادت را در حیات ارزشمند خود داشته و از نمادهای افتخار و بالندگی ملت ایران بشمار می‌رود، بسیار سخت و طاقت‌فرسا است.

اینجانب با قلبی اندوه این مصیبت بزرگ را به جنابعالی و خاندان شریف خضرایی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم رحمت واسعه‌ی الهی و همنشینی با سید و سالار شهیدان و علمدار عاشورای حسینی و فرزند شهیدش و برای آن برادر عزیز و سایر بازماندگان معزز اجر جزیل و صبر جمیل مسئلت می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

***********************

 

با صدور پیامی؛

سرلشکر صفوی درگذشت پدر سردار خضرایی را تسلیت گفت

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی درگذشت پدر سردار خضرایی مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را تسلیت گفت.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی درگذشت پدر سردار جواد خضرایی مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

انَا لله و اِنَا اليه راجِعون

برادر گرامی و ارجمند سردار سرتیپ دوم پاسدار جواد خضرایی

مشاور محترم شهردار تهران و مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

سلام عليكم؛

خبر درگذشت پدر گرانقدرتان مرحوم حاج ابراهیم خضرائی واصل و موجب تالم خاطر گردید.

در مقام و منزلت آن عزیز سفر کرده همین بس که یکی از حسنات تحسین بر انگیزش، شهادت فرزند برومندش «جلال خضرایی» در جبهه های نبرد حق علیه باطل است که آن را به فیض و افتخار برادر شهید بودن افزود و عمر پر برکت خویش را در راه اهل بیت (علیه السلام) و خادمی حضرت علی بن موسی الرضا (علیه الاف التحیة و الثناء) صرف و فرزندانی مومن و جانباز همچون جنابعالی را تربیت نمود.

بدینوسیله از ذات اقدس احدیت برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدا... الحسین (علیه السلام)، صالحین و صدیقین و فرزند و برادر شهیدش و براي جنابعالی، خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار، پاداش صابرين توأم با سلامت و سعادت مسئلت مي نمايم.

سرلشكر پاسدار سيد يحيي صفوي

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا

***********************

پیام تسلیت سردار کارگر به مناسبت درگذشت «ابراهیم خضرایی راد»

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پیامی در گذشت پدر مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را تسلیت گفت.

سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس طی پیامی درگذشت پدر مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

"انالله وانا الیه راجعون"

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار جواد خضرایی راد

مدیرعامل محترم موزه انقلاب اسلامی ودفاع مقدس

سلام علیکم؛

با احترام، درگذشت ابوالشهید مرحوم حاج ابراهیم خضرایی راد باعث تاثر و تالم خاطر گردید.

فراق و از دست دادن پدری که عمر با برکت خود را در خدمت به اسلام، قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت(ع)سپری کرده و با تربیت فرزندانی شجاع که در راه دفاع از انقلاب به درجه رفیع شهادت، جانباز و ایثارگری نائل آمده اند از خود به یادگار گذاشت بسیار سخت و جانکاه است.

بی شک سرمایه های عظیم کشورمان، پدران و مادران شهدا و ایثارگران عزیز می باشند و تربیت فرزندانی شجاع، لایق و خدمتگزار به نظام مقدس جمهوری اسلامی از وجود و دامان پاک چنین والدینی که خود نیز در عرصه مبارزه با ظلم و استکبار، با شهامت، ایثار و از خود گذشتگی پایدار و مقاوم می باشند بر می آید.

اینجانب ضمن تسلیت درگذشت پدر مهربان، فداکار و محب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و رهرو راستین امام و رهبری به جنابعالی و خاندان محترم، غفران و رحمت الهی و همنشینی با فرزند شهیدش در جایگاه ابدی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی وافر به شما و سایر بازماندگان از خداوند متعال مسالت می نمایم.

رییس بنیادحفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس

 سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر

 


٠٨:٥١ - يکشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٥٩    /    تعداد نمایش : ٤٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است