شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > شورای معاونین و مدیران موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تشکیل جلسه داد
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

شورای معاونین و مدیران موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تشکیل جلسه داد

 

اولین جلسه شورای معاونین و مدیران موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سال جاری با حضور سردار جواد خضرایی مشاور شهردار تهران و مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

در این جلسه ، ابتدا گزارشی از روند یازدهمین مرحله اعزام کاروان های راهیان نور ولایت شهرداری تهران توسط معاون امور موزه داری و روایت گری ارائه شد .

سپس معاون برنامه ریزی و توسعه موزه ، کلیات برنامه های سال جدید را مطرح و بر ضرورت توجه به انجام برنامه ها در موعد مقرر و برابر تقویم کاری ارائه شده تاکید کرد.

در ادامه جلسه، برنامه های پیش بینی شده برای گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و ماه مبارک رمضان مطرح که کلیات آن مورد تایید قرار گرفت .

در پایان جلسه، سردار خضرایی مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با قدر دانی از اقدامات صورت گرفته در حوزه راهیان نور شهرداری تهران خواستار توجه به انجام تمهیدات لازم برای دوازدهمین مرحله اعزام کاروان های راهیان نور شهرداری تهران به مناطق عملیاتی غرب کشور که در شهریور ماه صورت خواهد گرفت، کاهش هزینه اجرای برنامه های مورد نظر برای مناسبت ها شد و از همکاران خواست تا نهایت تلاش خود را مصروف کاهش هزینه ها و توجه به بخش محتوایی برنامه ها کنند. 


١٤:١٥ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٧٠    /    تعداد نمایش : ٤٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است