شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > پیام تسلیت مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت شهادت جمعی از مرزبانان
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت شهادت جمعی از مرزبانان

 

سردار جواد خضرایی مشاور شهردار تهران و مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در پیامی شهادت جانسوز جمعی از فرزندان رشید و شجاع ملت ایران در اقدام تروریستی اشرار مسلح در منطقه میرجاوه استان سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت

 

متن این پیام به شرح زیر است

 

حادثه دردناک شهادت جمعی از سربازان و جان برکفان مرزبان میهن اسلامی که شجاعانه و غیور مردانه در حال دفاع از حریم کشور بودند، موجب تأثر و تألم خاطر اینجانب شد.

اینان سربازانی بودند که دلاور مردانه در حال پاسداری از حریم امن کشور بودند تا نگذارند جریان های افراطی و تروریستی موجبات سلب آرامش و امنیت هم میهنان را فراهم نمایند.

بدون شک؛ وحدت، امنیت و آرامش کشورمان بزرگترین دغدغه جریان های تکفیری –صهیونیستی است که سعی دارند به هر وسیله ای به آن آسیب برسانند. این گونه حوادث بار دیگر ضرورت هوشمندی مردم را در برابر بروز فتنه و توطئه برای بر هم زدن وحدت و از بین بردن آرامش کشور مورد تأکید قرار می دهد.

مردم قدرشناس و شهیدپرور ایران هیچگاه یاد و خاطره کسانی که با نثار جان خویش، امنیت و آرامش به کشور هدیه دادند را فراموش نخواهد کرد و همانند گذشته در مقابل هرگونه فتنه و توطئه ای هوشیارانه خواهد ایستاد.

اینجانب ضمن تسلیت شهادت این جان برکفان به محضر فرماندهی معظم کل قوا و خانواده های داغدارشان، از درگاه احدیت برای آنان رحمت و مغفرت مسئلت می نمایم.

 

                                       جواد خضرایی

                                    مشاور شهردار تهران و مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

 


٠٩:٠٦ - يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است