شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > تابستان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس«طعم جبهه» می گیرد
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

تابستان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس«طعم جبهه» می گیرد

 

هفتمین اردوی تابستانی «طعم جبهه» با حضور دانش آموزان استان تهران به میزبانی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از نیمه تیر ماه لغایت بیستم شهریور ماه برگزار می شود.

اصغر رضوانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام خبر فوق گفت : بعد از ماه مبارک رمضان و در روزهای شنبه لغایت چهارشنبه هر هفته تالار های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و سراسر نمای مقاومت میزبان برنامه اردویی «طعم جبهه» و بازدید دانش آموزان مناطق محروم کشور می باشد.

وی اظهار داشت : برنامه طعم جبهه شامل اردوهای یک روزه دانش آموزی است که دانش آموزان شهرستان های استان تهران و شهر تهران علاوه بر بازدید از تالار ها و سراسر نمای مقاومت به تماشای فیلم های سه بعدی و اجرای تئاتر دفاع مقدس خواهند نشست .

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: برای چهارمین سال متوالی نیز دانش آموزان مناطق محروم کشور با همکاری موسسه علوی وابسته به بنیاد مستضعفان در فصل تابستان و در قالب اردو های یکروزه از تالارهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید می کنند.

رضوانی در خاتمه گفت: با توجه به همزمانی اردوهای یک روزه «طعم جبهه» و بازدید دانش آموزان مناطق محروم که به مدت 11 هفته برگزار می شود ؛ برنامه ریزی و زمانبندی بازدید حدود 26 هزار دانش آموز و به تفکیک اردوهای دختران و پسران انجام گرفته است. 


١٠:١٨ - سه شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٩٤٥    /    تعداد نمایش : ٥٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است