شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > پیام تبریک مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت روز خبرنگار
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت روز خبرنگار

 

گروهی در مسلخ عشق با نثار جان خویش اوج قله ایثار را فتح کردند و گروهی دیگر به تأسی از حضرت زینب (س) راویان و خبرنگاران سال های حماسه و رشادت شدند.

 خبرنگاران حوزه ایثار و مقاومت زینت افزای اقلیم قلم و علمدار سپاه ایثار در عرصه رسانه هستند و قلم خون نگارشان تذکار تاریخ حماسه و حریت هشت سال دفاع مقدس رزم آوران و حماسه سازان ایران اسلامی است.

کوشایی آنها را ارج می نهیم که سال ها از شرافت آفرینان و عزت انگیزان شاهد نگاشتند. آنان که سپیدارهای خرامیده در سریر هجر و یاوران سرخ سیمای نهضت نورانی اسلام اند و برای اعتلای حکومت جان فدا ساخته و اقتدار جاودانه به ایران اسلامی بخشیدند.

از خداوند خبیر خواهانیم به برکت خون خداجویان شاهد و قلم ایثارگران رسانه ها به خبرنگاران و تمامی اصحاب قلم و رسانه توفیق بهره مندی از کرامت و شرافت شاهدان، آزادگان، جانبازان و حماسه سازان میهن اسلامی عطا فرماید تا هماره در طریق تبعیت از ولایت و سرافرازی ملت بزرگ ایران کوشا باشند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر، روز خجسته خبرنگار را به تمامی خبرنگاران بصیر و خبیر و همکاران رسانه ای تبریک عرض نموده، توفیق همگان را در عمل به رسالت خطیر اطلاع رسانی، آگاه سازی و بصیرت افزایی خواستارم و به پاس قدردانی از تلاش های ایثارگرانه این عزیزان، جوهر قلم آنان را توتیای چشم خویش نموده تا بهتر ببینم و بدانم که متعلق به کدامین  سرزمین ام، سرزمینی که عزت و اقتدار امروزش را مدیون ایثارگری و جانفشانی مردان مرد دوران هشت سال دفاع مقدس، مرزبانان حریم و مدافعان حرم می باشد.

   

اصغر رضوانی 

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

 


١٠:٣٧ - سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٠١٨    /    تعداد نمایش : ٣٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است