شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > نخستین دوره آموزشی شورای بین المللی موزه ها در ایران
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می کند

نخستین دوره آموزشی شورای بین المللی موزه ها در ایران

 
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) زیر نظر شورای بین المللی موزه ها (ایکوم جهانی) دوره های تخصصی بین المللی موزه داری را برگزار می کند.
جواد خضرایی مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با کمیته ملی موزه های ایران( ایکوم) با بیان مطلب فوق گفت: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در راستای استفاده بهینه از ظرفیت های بین المللی به ویژه توانمندی های موجود در کمیته بین المللی آموزش شورای بین المللی موزه ها، برای ارتقاء دانش فعالان حوزه موزه داری، دوره های آموزش بین المللی را برگزار می کند.
وی افزود: موسسه ایکوم ایران از طریق ارتباط با شورای بین المللی موزه ها و اساتید بین المللی و طراحی دوره آموزش تخصصی به موزه داران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان برگزار کننده دوره آموزشی، به زودی نسبت به تهیه فراخوان و اطلاع رسانی آن اقدام می نماید و با هماهنگی به عمل آمده با ایکوم جهانی، نخستین دوره آموزش بین المللی تخصصی موزه داری، زمستان سال جاری در محل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مدت سه روز برگزار خواهد شد.
 


١٣:٤٣ - شنبه ٤ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٠٣٨    /    تعداد نمایش : ٣٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است