شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > چاپ و انتشار بیش از 90 عنوان کتاب مرتبط با حوزه دفاع مقدس
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

توسط نشر موزه دفاع مقدس صورت گرفته است:

چاپ و انتشار بیش از 90 عنوان کتاب مرتبط با حوزه دفاع مقدس

نشر موزه دفاع مقدس تهران از مهر ماه سال 93 تا پایان 95 بالغ بر 91 عنوان کتاب را چاپ و منتشر و ترجمه نموده است.

سردار جواد خضرایی مدیر انتشارات موزه دفاع مقدس  تهران با اعلام خبر فوق گفت : نشر موزه دفاع مقدس 19 عنوان کتاب را در شمارگان 36 هزار نسخه چاپ و منتشر نموده است که 7 عنوان آن تجدید چاپ شده است.

وی افزود : موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با هدف کمک به تولید و انتشار ادبیات مرتبط با اقلاب اسلامی و دفاع مقدس از 32 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس چاپ شده توسط سایر ناشرین حمایت مالی بعمل اورده است.

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس همچنین از ترجمه 33 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس به زبان های انگلیسی ، عربی و اردو خبر داد و افزود: نشر دیجیتال موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سال گذشته نسبت به صوتی نمودن 67 عنوان کتاب اقدام نموده است و صوتی نمودن 70 عنوان دیگر در برنامه کاری سال 96 نشر دیجیتال موزه می باشد تا امکان بهره مندی و استفاده جانبازان بصیر و سایر معلولین قرار گیرد.


٠٩:١٧ - سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٠٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است