شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > ظرفیت موسیقی را برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس به‌کار خواهیم گرفت
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

سردار کارگر:

ظرفیت موسیقی را برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس به‌کار خواهیم گرفت

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت هنر برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: ظرفیت موسیقی را برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس به‌کار خواهیم گرفت.
سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پس از مراسم رونمایی از سمفونی «افلاکیان» در جمع خبرنگاران با بیان لزوم استفاده از ظرفیت موسیقی برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهار داشت: درباره موسیقی باید کارهایی در حوزه انقلاب و دفاع مقدس انجام می‌دادیم که خوشبختانه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس این کار را انجام داد.
وی افزود: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سال گذشته سمفونی «حماسه و اقتدار» را رونمایی کرد و امسال نیز سمفونی «افلاکیان» را که کار بسیار خوبی است توسط تعدادی از هنرمندان جوان ساخت و اجرا کرد.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس علت عقب ماندگی در هر حوزه‌ای را عدم استفاده از ظرفیت جوانان دانست و بیان کرد: اگر ما نتوانسته‌ایم دفاع مقدس را در برخی ابعاد به خوبی ترسیم کنیم به‌خاطر عدم استفاده از ظرفیت هنر و جوانان بوده در حالی که هنر در بین نسل سوم و چهارم انقلاب از جایگاه ممتازی برخوردار است.
سردار کارگر گفت: استفاده از ظرفیت موسیقی یکی از برنامه‌های ما خواهد بود که در سراسر کشور مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. ما از ظرفیت هنری استان‌ها استفاده می‌کنیم و در همین رابطه در هفته دفاع مقدس برنامه‌های خوبی را خواهیم داشت.
وی گفت: اجرای برنامه توسط موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یکی از مطالبات رهبر انقلاب بوده است که فرمودند: «موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باید برای مردم تهران برنامه داشته باشد.»
 


٠٨:٤٨ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٠٤٨    /    تعداد نمایش : ١٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است