شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > مدیرعامل جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب شد
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکمی از سوی سرلشکر باقری؛

مدیرعامل جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب شد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دکتر علی اصغر جعفری را به عنوان مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب کرد.

دومین جلسه هیئت امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس صبح امروز به ریاست سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح و با حضور اعضای هیئت امنای این موزه در محل ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد.

در این جلسه دکتر «علی‌اصغر جعفری» طی حکمی از سوی سرلشکر پاسدار محمد باقری به مدت سه سال به عنوان مدیرعامل جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب شد.

پیش از این، سردار «جواد خضرایی» مدیرعاملی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را بر عهده داشت.

 

متن حکم سرلشکر باقری به این شرح است:

جناب آقای دکتر علی اصغر جعفری به استناد تبصره دوم ماده هفت و ماده 10 اساس‌نامه مصوب 1395/12/1 مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا و با پیشنهاد رئیس ستادکل نیروهای مسلح و مصوبه 96/7/6 هیئت امنای موزه و نظر به سوابق علمی و تجارب ارزنده در مسئولیت‌های مختلف، جنابعالی را به عنوان مدیرعامل و عضو حقوقی هیئت مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای مدت سه سال منصوب می‌نمایم.

انتظار می‌رود، برابر وظایف مندرج در ماده 11 اساس‌نامه، مصوبات، هیئت امنا، مصوبات هیئت مدیره موزه و با هماهنگی کامل رئیس، اعضا، هیئت مدیره و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و با مشارکت‌ سازمان‌های نیروهای مسلح و دستگاه‌های کشوری و مؤسسات مردم نهاد نسبت به اداره تکمیل و معرفی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقدام نمایید.

ضروری است، هماهنگی لازم با شهردار محترم تهران در زمینه تامین بودجه برابر ماده 13 اساس‌نامه صورت پذیرد.

ان شا الله با توکل و استمداد از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی(ره) و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌‌ای عزیز و شهیدان والامقام در انجام مأموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید.

 

رئیس ستادکل نیروهای مسلح و رئیس هیئت امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

 

سرلشکر پاسدار محمد باقری


١١:٥٩ - پنج شنبه ٦ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٠٧١    /    تعداد نمایش : ٥١٥


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1396/07/07 12:0
0
0
برای برادر و سرور گرامی جناب آقای دکتر جعفری همواره آرزوی موفقیت و سر بلندی را دارم.

تشکر از محبت شما


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است