شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > رونمایی از 17 عنوان کتاب صوتی دفاع مقدس
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور سردار کوثری صورت گرفت؛

رونمایی از 17 عنوان کتاب صوتی دفاع مقدس

آیین تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم و خانواده‌هایی که آثار شهدایشان را به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اهدا کرده‌اند، با حضور سردار کوثری برگزار شد و طی آن از 17 عنوان کتاب صوتی دفاع مقدس نیز رونمایی شد.

 آيين تجليل از خانواده شهدای مدافع حرم و خانواده هایی كه آثار شهيدشان را به موزه هديه كرده اند با حضور سردار اسماعيل كوثری جانشين فرمانده قرارگاه ثارالله(ع)، سه خانواده شهید اقلیت های دینی و 13 خانواده از خانواده شهدای مدافع حرم، دفاع مقدس و حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی، عصرروز پنجشنبه در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

در این مراسم همچنین از 16 عنوان کتاب صوتی دفاع مقدس به نام های «الوند تا قلاویز» ، «طعم باروت» ، «هلال پنهان» ، «6410» ، «شاهرخ حر انقلاب اسلامی» ، «سفر سرخ» ، «چریک پیر» ، «دختران خرمشهر» ، «روشن تر از آبی» ، «حماسه هویزه» ، «سال بازگشت» ، «شیخ شریف» ، «راز گمشده مجنون"» ، «دستاوردهای دفاع مقدس» ، «528» و «ام کاکا» نیز رو نمایی شد.


٠٨:٥٨ - دوشنبه ١٠ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٠٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است