شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > تبیین نقش راهبردی ارتش در اقتدار نظام اسلامی ضروری است
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس:

تبیین نقش راهبردی ارتش در اقتدار نظام اسلامی ضروری است

 

معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن ابراز تشکر از بذل عنایت فرماندهی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به خاطر پیام تبریک انتصاب، اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه بر نقش مؤثر در هشت سال دفاع مقدس، امروزه نقش بسیار مهمی در اقتدار و تحکیم نظام اسلامی دارد و ما بدنبال آن هستیم که خصوصاً برای نسل جوان امروز که مشتاق اطلاعات و اقدامات مؤثر این نیرو هستند، ظرفیت و محتوای لازم را تولید و در تالارها به نمایش بگذاریم.

وی گفت: اقتصاد امروزکشور، با جانفشانی و حضور راهبردی این نیرو در ارتباط است و برای تبیین بهتر نقش نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاع مقدس، اقتدار و اقتصاد امروز، باید کارگروه مشترکی را تعریف، تا با نگاه خلاقانه و نوآورانه، اجرایی و عملیاتی شود.

در ابتدای این دیدار، امیر دریادار دوم کلهر، معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن ارائه گزارشی از اقدامات مشترک صورت گرفته توسط آن نیرو و موزه؛ اظهار داشت: اقدامات خوبی در تالارها با محوریت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام گرفته است ولی هنوز جای کار هست و این نیرو آمادگی دارد در حوزه موشکی، سطحی و زیرسطحی و عملیات های بزرگ همچون عملیات مروارید، مقاومت 34 روزه و حفاظت و همراهی کاروان های تجاری، توان و اقتدار این نیرو را در تالارها به نمایش بگذارد.

 


١٠:٠٠ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٠٧٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است