شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > استقبال كنفرانس كميته بين المللي موزه هاي نظامي ايكوم از مقاله « فناوريهاي موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس»
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

استقبال كنفرانس كميته بين المللي موزه هاي نظامي ايكوم از مقاله « فناوريهاي موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس»

 

مقاله مشترك ميثم عبدلي و مجتبي عبادي فتح با موضوع "فناوريهاي موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس تهران" مورد استقبال مسئولان و شرکت کنندگان كنفرانس سالانه كميته بين المللي موزه هاي اسلحه و تاريخ نظامي(ICOMAM) شوراي بين المللي موزه ها (ICOM) قرار گرفت.

در این کنفرانس که در سپتامبر 2017 در شهر كوبلنز آلمان با حضور بيست كشور جهان از جمله ، هلند، انگليس، آمريكا، اسپانيا، نروژ، بلژيك و...  برگزار شد، بسياري از موزه داران و كارشناسان كشورهاي مختلف دنيا ضمن اظهار شگفتي از تنوع و وسعت فناوري هاي به كار رفته در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آن را نمونه اي بسيار خوب از موزه هاي مدرن جنگ بر شمردند.

همچنین مسئولان كميته بين المللي موزه هاي اسلحه و تاريخ نظامي تمايل خود را جهت همكاري هاي بيشتر با موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و برگزاري كنفرانس سال 2021 اين كميته در تهران ابراز کردند.

گفتنی است؛ ميثم عبدلي کارشناس ارشد فرهنگ و زبانهای باستان و مجتبي عبادي فتح کارشناس ارشد بازاریابی گردشگری هستند. عبادي فتح راوی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.

 

 

 


١٤:٢٧ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٠٨٨    /    تعداد نمایش : ١٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است