شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > نقش استان تهران در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تبیین می شود
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

نقش استان تهران در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تبیین می شود

 

 

با تاکیدات مقام معظم رهـبری نقش و عملکرد نهاد ها و یگان های مستـقر در استان تهــران در انقلاب اسلامی و دفــاع مقدس تبیین می شود.

دکتر علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در حاشیه اولین جلسه تبیین نقش استان تهران در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان مطلب فوق افزود: تاکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه لزوم برگزاری این جلسه را دوچندان می کند و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تلاش می کند به شیوه ای شایسته و در شأن استان تهران این نقش را برای مخاطبان موزه به تصویر بکشد.

وی اظهار داشت : هدف از برگزاری این جلسه ؛ همکاری ، تعامل ، احصاء توانمندی ها و اقدامات انجام شده توسط این استان در دوران شکوهمند انقلاب اسلامی و حماسه دفاع مقدس است.

جعفری بیان داشت: در این جلسه مقرر شد فهرست نهاد ها و یگان های مستقر در استان تهران که در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش داشته اند تهیه  و نقاط عطف تلاش آنها درپیروزی انقلاب اسلامی و حماسه دفاع مقدس توسط یگان ها و نهاد های استان تهران احصاء و پس از جمع آوری این نقاط در کمیته ای جمع بندی و تلفیق گردد.

در این جلسه ، رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران ،مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان تهران، نماینده دفتر نمایندگی ولی فقیه ،معاون اجرایی ومعاون موسسه حفظ آثار سپاه محمد رسول الله (ص) ، مسئول امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی ، رییس سازمان دفاع مقدس نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و رییس مرکز حفظ آثار سپاه سیدالشهدا (ع) حضور داشتند.  


٠٨:٥٣ - پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٧٧    /    تعداد نمایش : ١٠٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است