شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
كتاب الکترونیکی
صفحه اصلی > ویژه ها > كتاب الکترونیکی 
 
 
عنوان  نویسنده  توضیحات تعداد صفحات لینک دانلود

اَم‌کاکا

مرضیه نظرلو   322 1

حاجت ­­روا

طيّبه مزيناني

برگرفته از خاطرات خانم طاهره ناصری، مادرِ شهید سیّدعلی حسینی ابراهیم­ آباد

106 2
داماد اروند ابوالقاسم علیزاده خاطرات سردار شهید علی اصغر حاجی غلام زاده معاون اطلاعات و عملیات تیپ امام رضا(ع) 194 3

چشمان فرمانده

سید تقی شکری

خاطراتی از شهدای واحد اطلاعات عملیات یگان‌های رزم خراسان

135 4
ردپای ستاره منیره خوش قلب طوسی / ابوالقاسم علیزاده بررس تحلیلی آثار مکتوب و دست نوشته های شهید سید کریم خوش قلب طوسی 205 5

تاریخ تحلیلی جنگ ایران و عراق

سردار حسین علایی   658 6
بررسي زمينه­ ها وعوامل تهاجم نظامي عراق عليه ايران سردار احمد غلامپور    234 7
دستاوردهای دفاع مقدس دکتر هادی مراد پیری   279 8
شبیخون غیوراصلی علیرضا غلامی   250 9
همه چیز را به خدا خواهم گفت محبوبه زارع داستان دفاع مقدس 45 10
ژاژیله حسین خدادادی/نازنین کاظمی خاطرات داود طایفه خانی 387 11
مثلث های مستاصل محبوبه زارع پرونده استیصال صهیونیسم از مشارکت زنان در دفاع مقدس 182 12
شهروند آسمان فاطمه دهقان نیری خاطرات امیر خلبان محمود انصاری 538 13

 

 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است