شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
فراخوان طراحی جلد و لوگوی فصلنامه
صفحه اصلی > ویژه ها > فراخوان طراحی جلد و لوگوی فصلنامه  

 

فراخوان طراحی جلد و لوگوی فصلنامه علمی گنجینه دفاع مقدس و مقاومت
 
باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت در نظر دارد در راستای راه اندازی فصلنامه علمی «گنجینه دفاع مقدس و مقاومت» طرح روی جلد و لوگو (نشانه)ی این فصلنامه را به فراخوان عمومی بگذارد. بدین-وسیله از تمامی طراحان، افراد متخصص، باتجربه و خلاق درحوزه طراحی وگرافیک دعوت می‌شود طرح‌های خود را در همین زمینه به نشانی الکترونیکی iranhdm1395@gmail.com  حداکثر تا 30 دی ماه ارسال نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 84158313- 021 تماس حاصل فرمایند. تمامی هنرمندان گرافیست می‌توانند با مطالعه شرایط درج شده در فراخوان در این مسابقه شرکت کنند. به طراح برتر که طرح جلد و لوگو (نشانه)ی ایشان مورد تأیید باغ موزه دفاع مقدس قرار گیرد، لوح سپاس به همراه 5 میلیون ریال تعلق خواهد گرفت. 
 
طرح لوگو (نشانه) و طرح جلد طبق ضوابط ذیل ارسال شود:
1. لوگو طراحی شده ارزش زیبایی‌شناختی و گرافیکی بالا داشته باشد. 
2. اِلمانی از هویت ایران – اسلامی در آن مستتر باشد.
3. محتوای طرح های ارسالی (جلد و لوگو) باید مطابق با ارزش های اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
4. لوگو می بایست بر اصول سادگی، زیبایی، گویایی، جامعیت، پویایی، عدم تشابه و رعایت سایر اصول طراحی استوار باشد.
5. طرح های ارسالی می‌تواند به صورت نشانه‌های نوشتاری، تصویری و یا ترکیبی از هر دو باشد. استفاده از حروف لاتین مجاز نمی باشد.
6. عبارت « گنجینه دفاع مقدس و مقاومت» باید به‌طریقی در طراحی در نظر گرفته شود.
7. لوگو به صورت رنگی باشد و قابلیت تک رنگ شدن را نیز داشته باشد.
8. در صورت پذیرفته شدن طرح، بایستی یک نسخه از آن به صورت سَند لایه باز ارسال گردد.
9. آثار باید دست اول بوده و ناقض قانون حق تکثیر (کپی رایت) نباشند. تمام حقوق مادی و معنوی طرح برگزیده متعلق به باغ موزه دفاع مقدس خواهد بود که می تواند در صورت صلاحدید طرح برگزیده را ویرایش نماید.
10. هر طراح می تواند حداکثر سه طرح ارسال نماید.
11. نام و نام خانوادگی، شماره تماس همراه و ثابت متقاضی به همراه توضیحات لازم پیرامون تبیین مفاهیم به کار رفته در آرم پیشنهادی لازم و ضروری است.
12. طرح‌های ارسالی در فرمت JPEG با کیفیت بالا، مد  RGB ، با حداقل وضوح 300   DPI  و در ابعاد حداقل ۲۰ در ۲۰ سانتی‌متر تهيه  و ارسال شود.  طرح‌های دریافت شده با کیفیت پایین  به داوری راه پیدا نخواهند کرد.
13. نشانه نباید در کل و جزء  با سایر نشانه‌ها و نمادهای ثبت شده ایرانی و خارجی تشابه داشته باشد.
14. به لحاظ گرافیکی قابل استفاده در سایزهای مختلف باشد.
15. نتیجه مسابقه حداکثر تا تاریخ 95/11/12 در سایت شهرداری تهران و باغ موزه دفاع مقدس اعلام خواهد شد.
 
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است