شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
آخرین اخبار
صفحه اصلی > اخبار > آخرین اخبار 


روایت عکاسان از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
تورعکاسی آژانس عکس تهران در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
 ١٤:١٢ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جعفری در نشست خبری نخستین رزمواره مدافعان حرم:
اجرای رزمواره مدافعان حرم در شش بخش/ علاقه‌مندان آثار هنری خود را تا ۳۰آذرماه به دبیرخانه ارسال کنند
نشست خبری نخستین رزمواره مدافعان حرم با حضور علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و رییس ستاد رزمواره مدافعان حرم ، حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، فروغی رییس بسیج سازمان صدا و سیما ، احمد پور مدیر رادیو ایران و نمایندگانی از سازمان امور هنری و سینمایی دفاع مقدس، معاونت امور مطبوعاتی ومعاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما در محل ساختمان شهدای صدای رسانه ملی برگزار شد.
 ١٣:٥٥ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید عضو دفتر سیاسی جنبش حماس از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
عزت رشیق عضو دفتر سیاسی جنبش حماس از تالارهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد.
 ١٣:٣١ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام آمادگی همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با موزه ملیتا لبنان
در دیدار جمعی از طراحان و مشاوران موزه ملیتا لبنان با مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر آمادگی همکاری متقابل دو موزه در حوزه فنی و محتوایی تاکید شد.
 ٠٨:٥٢ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است