شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
آخرین اخبار
صفحه اصلی > اخبار > آخرین اخبار 


بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت روز پاسدار
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با پاسداشت این روز و یادکرد شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و محور مقاومت و اهدای سلام به امام بزرگوار(ره) که با سلوک خویش درس‌آموز این راه بوده و خواهد بود به تمام پاسداران این مسیر نورانی درود می فرستد و تمام تلاش خود را در پاسداشت و اعتلای فرهنگ جهاد و شهادت مصروف خواهد داشت.
 ١٦:٣٤ - پنج شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری شانزدهمین همایش علوم و تلکنولوژی دانش آموزی روشنگران
شانزدهمین همایش علوم و تلکنوژی دانش آموزی روشنگران در 20 فروردین 1397 در مرکز همایش های بین المللی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
 ١٢:٣٤ - پنج شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
چاپ 80 عنوان کتاب انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با مشارکت جامعه دانشگاهی کشور، 80 عنوان کتاب با عناوین مرتبط با مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس چاپ و عرضه خواهد کرد.
 ١٢:١٣ - پنج شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
چاپ مجموعه کتب تاریخ جنگ های ایران
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نسبت به چاپ مجموعه کتب تاریخ جنگ های ایران برای نخستین بار در کشور اقدام می نماید.
 ١٢:٠٢ - پنج شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است