چهارشنبه 12 دی 1397 14:18

مشاور شهردار تهران: ما نمی توانیم ایراد محتوایی به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بگیریم

رئیس مرکز نشر و آثار و اندیشه های امام خمینی(ره) در شهرداری تهران

رئیس مرکز نشر آثار و اندیشه های امام خمینی(ره) در شهرداری تهران گفت: ما نمی توانیم ایراد محتوایی به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بگیریم و حرکت های بسیار خوبی در اینجا انجام شده است.

صالحی منش رئیس مرکز نشر  آثار و اندیشه های امام خمینی(ره) در شهرداری تهران در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی درباره عملکرد موزه نسبت به گذشته اظهار کرد: از ابتدای شکل گیری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پیشرفت های خوبی حاصل شده است.

وی ادامه داد: برخی از مسائلی که در رابطه با انقلاب اسلامی در نظر نگرفته شده بود، اکنون به موزه اضافه شده است که کار بسیار خوبی است.

صالحی منش افزود: در مسیر موزه نقش امام خمینی(ره) را به عنوان فرمانده دفاع مقدس پررنگ تر نشان داده شده که می توان از آن به عنوان یک کار بسیار جالب نام برد.

وی با بیان اینکه مرقد حضرت سیدالشهدا و یاران شان در کنار رزمندگان دفاع مقدس آورده شده است که استفاده از این نماد بسیار تاثیرگذار و خوب است، گفت:  هر بار که به موزه آمده ام، با شور و نشاط بیشتری موزه، نقش خودش را ایفا می کند.

رئیس مرکز نشر  آثار و اندیشه های امام خمینی(ره) در شهرداری تهران  بیان کرد: یکی از کارهایی که شهرداری می تواند در همکاری با موزه انجام دهد، آوردن جمعیت به این مکان است.

وی با تاکید بر اینکه موزه از هر جهت کامل و خوب است، ادامه داد:  با 52 تغییری که در موزه ایجاد می شود، تکامل بیشتری پیدا می کند.

ایشان در پایان خاطر نشان کرد: آنچه که اهمیت دارد این است که مردم به موزه بیایند و قدر نظام جمهوری اسلامی، رزمندگان بزرگ و فرماندهان شجاع را بدانند.

صالحی منش افزودند: ما نمی توانیم ایراد محتوایی به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بگیریم و حرکت های بسیار خوبی در اینجا انجام شده است.

بیشتر بخوانید

نظرات بینندگان

نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، موارد مغایر با آموزه‌های دین مبین اسلام باشد منتشر نخواهد شد.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.