یکشنبه 21 بهمن 1397 17:16

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی: استقلال کامل ایران اسلامی بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است

حسنی

رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش گفت: به دست آوردن استقلال کامل ایران اسلامی در برابر دشمن بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی، رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش، در گفت و گو با روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با اشاره به این موضوع مبنی بر اینکه مسئولان بدون مردم هیچ هستند، گفت: اگر مردم باشند، مسئولان می توانند سیاست ها وراهبردهای خود را پیش ببرند. همچنین مسئولان بدون مردم صفر هستند.
وی افزود: استقرار حکومت خدا به جای حکومت طاغوت و ارتقای استقلال و به دست آوردن استقلال کامل ایران اسلامی در برابر دشمن بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.
رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش تصریح کرد: اگر دشمن از دستاوردهایی که در این نمایشگاه ها به نمایش گذاشته شده مطلع شود، یقینا آنها را در رسیدن به خود از گذشته ناامید تر خواهد کرد و بازدید از این نمایشگاه امید به دستیابی آرمان های بلند تر را در دل مردم بیشتر می کند.
وی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را محلی مناسب برای برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: این موزه بیانگر ارتباط روحی میان مردم و آفرینندگان حماسه دفاع مقدس است، درحقیقت می خواهیم بگوییم پیوند ما با فرهنگ ایثار، شهاد و جهاد در راه خدا هرگز گسستنی نیست.

بیشتر بخوانید

نظرات بینندگان

نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، موارد مغایر با آموزه‌های دین مبین اسلام باشد منتشر نخواهد شد.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.