یکشنبه 21 بهمن 1397 19:45

حضور 60 مهمان در رادیو سرو/ مهمانان خاطراتشان را در دفتر خاطرات ثبت می کنند

آبیار

مدیر هنری رادیو سرو گفت: مجموعا تاکنون رادیو سرو میزبان حدود 60 مهمان بوده است.

زهرا آبیار مدیر هنری رادیو سرو در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس درباره برنامه های این رادیو در دهه فجر گفت: در دهه فجر حوالی ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر برنامه های مختلفی را پخش و به روی آنتن بردیم.

وی ادامه داد: برنامه های رادیو سرو تا ساعت 12:30 در بخش نیمروزی به صورت زنده پخش می شد و بعد از اذان و نیایش تا ساعت 14:30 برنامه های رادیو انقلاب را پخش می کردیم.

آبیار تاکید کرد: در ادامه برنامه ها گزارشگر رادیو در محوطه حضور می یافت و گزارش هایی را برای پخش تهیه می کرد.

مدیر هنری رادیو سرو افزود: از ساعت 15 الی 18 دوباره به صورت زنده در خدمن مهمانان بودیم. مهمانان ویژه ای از غرفه های مختلف با سمت های متفاوت در رادیو حضور یافتند و درباره غرفه، نمایشگاه و خاطراتی که از روزهای انقلاب و عملیات ها داشتند را مطرح می کردند.

وی بیان کرد: در این 10 روز به دلیل افزایش حجم برنامه و حضور مهمانان نتوانستیم کنداکتور خودمان را به طور کامل اجرا کنیم.

آبیار ادامه داد: در بخش "باخبر باش" به عنوان های مهم روزنامه پرداختیم و در برنامه "کوچه پروانه ها" شهدا را معرفی کردیم.

مدیر هنری رادیو سرو تاکید کرد: در هر هفته به یک موضوع خاص می پردازیم که در دو هفته گذشته به دلیل ایام دهه فجر به موضوع چهل سال بالندگی و افتخار و راز و رمز پیروزی انقلاب اسلامی پرداختیم.

وی در ادامه افزود: تیتراژ این برنامه مشهود این قضیه است زیرا در ابتدای تیتراژ سخنان رهبر معظم انقلاب را در خصوص موضوع پخش می کنیم و شنوندگان متوجه موضوع برنامه می شوند.

آبیار با بیان اینکه بخش لیلای مجنون، ملازمان حرم، از عشق تا دمشق، وصیت نامه شهدا، سربازان کوچک را نیز داریم، گفت: برنامه های گوناگون دیگری نیز داریم و برای همه برنامه ها ترانه ویژه ای داشته ایم.

مدیر هنری رادیو سرو گفت: در بخش صبگاهی از حوالی 9 صبح الی 12 میزبان 4 مهمان و در بخش عصر از حوالی 15 الی 18 نیز حدود 4 مهمان داشته ایم که مجموعا تا اکنون میزبان حدود 60 مهمان بوده ایم.

آبیار بیان کرد: با همفکری دوستان دفتر خاطراتی را در نظر گرفته ایم تا مهمانان خاطرات خودشان را در آن به ثبت برسانند.

مدیر هنری رادیو سرو تاکید کرد: سعی میکنیم با توجه به پیشبرد اهداف مجموعه قدم برداریم که با مدیریت دکتر جعفری این اهداف محقق شده است.

بیشتر بخوانید

نظرات بینندگان

نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، موارد مغایر با آموزه‌های دین مبین اسلام باشد منتشر نخواهد شد.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.