یکشنبه 25 فروردین 1398 15:35

در دو سال گذشته نگاه مدیریت به موضوع راهیان نور جهادی بوده است

آقای مهاجر

مدیر گردشگری و راهیان نور موزه گفت: در دو سال گذشته نگاه مدیریت به موضوع راهیان نور جهادی بوده است و با حداقل اعتبارات بهترین کارها انجام شده است.

حمید مهاجر مدیر گردشگری و راهیان نور موزه در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس درباره برنامه راهیان نور موزه اظهار کرد: برنامه راهیان نور موزه در دو محور تکمیل و فعالسازی یادمان والفجر 1 و بهره برداری از قرارگاه عمار یاسر پیش بینی گردید.

وی در ادامه تاکید کرد: سال گذشته زحمات زیادی کشیده شد، هم از لحاظ عمرانی، یادمان والفجر 1 برابر طرح مصوب یادمان تکمیل و اصلاح گردید و هم برای معرفی یادمان و حضور کاروانهای راهیان نور اقدامات ویژه ای انجام شد.

دبیر ستاد گردشگری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: با توجه به قرار گرفتن یادمان در نقطه صفر مرزی، کمتر مورد توجه کاروانهای راهیان نور بود و لذا موزه دفاع مقدس با هماهنگی ستاد مرکزی راهیان نور و تعامل با سازمان ها زمینه حضور حداکثری زائران در این منطقه را فراهم کرده است.

مدیر گردشگری و راهیان نورگفت: در سال 97 برای حضور زائران در یادمان و قرارگاه عمار یاسر با تدابیر ارزشمند مدیرعامل محترم موزه، سعی شد تمهیداتی در نظر گرفته شود و ضمن ارائه خدمات رفاهی و پشتیبانی با تعامل صورت گرفته با سازمان بسیج دانشجوئی، اقدامات لازم برای حضور دانشجویان و جوانان در یادمان والفجر یک و قرارگاه عمار یاسر صورت گرفت و از تاریخ یکم‌(1) اسفند 97 لغایت پنجم‌(5) فروردین ماه 98 حدود 7000 نفر زائر در یادمان و قرارگاه عمار اسکان داشته‌اند.

وی با بیان اینکه اتفاق خوبی رخ داد و یادمان والفجر یک شناخته شده است، اظهار کرد: به سمتی می رویم که این یادمان به عنوان یک منطقه قابل توجه در برنامه سفر کاروان های راهیان نور قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد گردشگری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بیان داشت: دومین محور برنامه های راهیان نور موزه، بهره برداری هرچه بهتر از قرارگاه عمار یاسر موزه در خرمشهر می باشد. این قرارگاه با ظرفیت اسکان حدود 700 نفر در منطقه خرمشهر و نزدیکی به یادمانهای شلمچه، خین و الفجر یک و... در مناطق عملیاتی جنوب، نقطه عطفی برای اسکان کاروانهای راهیان می باشد و در تلاشیم تا هر چه بهتر و بیشتر از این ظرفیت ها استفاده شود.

مدیر گردشگری و راهیان نور موزه در پایان خاطر نشان کرد: انشاالله قرارگاه عمار یاسر و والفجر 1 را به سمتی ببریم که هم مورد بهره برداری بیشتر زائران راهیان نور قرار گیرد و هم زمینه حضور حداکثری زائران دراین مناطق فراهم شود. در دو سال گذشته نگاه مدیریت به موضوع راهیان نور جهادی بوده است و با حداقل اعتبارات بهترین کارها انجام شده است.

بیشتر بخوانید

نظرات بینندگان

نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، موارد مغایر با آموزه‌های دین مبین اسلام باشد منتشر نخواهد شد.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.