شنبه 12 شهریور 1401 00:08

عضوگیری انجمن شاعران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پس از برگزاری مجمع عمومی آغاز می شود

خراسانی

محدثی خراسانی عضو هیئت مؤسس انجمن شاعران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: اعضای هیئت مؤسس انجمن در مجمع عمومی با رأی خودشان هیئت مدیره را انتخاب خواهند کرد و پس از آن عضو گیری آغاز می شود.

مصطفی محدثی خراسانی عضو هیئت مؤسس انجمن شاعران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: انجمن سال گذشته با حضور شاعران مطرح و برجسته حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان هیئت مؤسس تشکیل شد.

وی ادامه داد: با برگزاری جلساتی اساسنامه انجمن تنظیم شد و به تصویب رسید تا پیگیری های مراحل بعد انجام شود.

محدثی خراسانی افزود: اعضای هیئت مؤسس انجمن در مجمع عمومی با رأی خودشان هیئت مدیره انجمن را انتخاب خواهند کرد و پس از آن عضو گیری آغاز می شود.

عضو هیئت مؤسس انجمن شاعران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس درباره اهداف این انجمن گفت: انتشار آثار در حوزه هایی که کمتر کار شده و رسیدن به تعریفی از شعر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نظریه پردازی ها و همچنین طبقه بندی نظریه ها و تعیین سرفصل در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جز اهداف این انجمن است.

وی با اشاره به اینکه یکی از کارهایی که از سوی بنده تاکنون صورت گرفته تلاش برای برگزاری کنگره شعر چاووشی بیداران است که ویژه نسل جدید و جوانان امروز است، گفت: کتابی با عنوان قافله بهار از سوی آقای رضا اسماعیلی که اشعار سفرکردگان انقلاب را گردآوری کرده، به چاپ رسیده است.

 

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید

نظرات بینندگان

نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، موارد مغایر با آموزه‌های دین مبین اسلام باشد منتشر نخواهد شد.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.