پنجشنبه 28 تیر 1397 09:32

استعفای حاج احمد متوسلیان از فرماندهی!

محمد راستاد

اسناد جنگ > اسناد متنی > استعفای حاج احمد متوسلیان از فرماندهی!

درحالی که  سه روز به عملیات بزرگ بیت المقدس  ( آزادسازی خرمشهر) باقی مانده بود، برادر احمد متوسلیان فرمانده تیپ 27 محمد رسول الله (ص) طی نامه ای خطاب به فرماندهی قرارگاه نصر(حسن باقری) استعفای خود را از فرماندهی تیپ اعلام می کند. وی علت این تصمیم را "نا عدالتی" و "عدم کارآیی" ذکرمی نماید.

این استعفا پذیرفته نمی شود و حسن باقری فرمانده قرارگاه نصر طی نامه ای به بر شایستگی و کارآیی او تاکید نموده، ایشان را به تحمل فشارها در راه خدا دعوت می کند.

 

از احمد متوسلیان

به ف - ق- نصر

بعلت ناعدالتی ها و عدم کارایی که بچشم می خورد و فشار زیادی از این بابت وارد می شود اینجانب قادر به انجام وظیفه در رده مسئولیت تیپ نمی باشم و حاضر هستم تحویل مقامات پیگیر در این رابطه بشوم

امضا (متوسلیان)

7/ 2/ 61

 

به : ف تی 27 محمد رسول ا.. (ص) برادر احمد متوسلیان

نامه شما واصل گردید اینجانب با توجه به تذکراتی که قبلا به شما داده ام و گفته ام که بطور شکاک به قضایا نگاه می کنید ولی گویا مسئله حل نشده است .

درمورد کارایی ، بنده استعداد و زحمات شما را در مسولیت تیپ تایید می کنم و معتقدم که برای اینکار کارایی کافی را دارید. درمورد فشار نیز،انشاء الله که فشارها بخاطر خدا می باشد و بخاطر خداوند نیز تحمل می شود. درسایر امور نیز در رده قرارگاه نمی باشد و مطلب باید با فرماندهی قرارگاه مرکزی کربلا بطور حضوری مطرح شود و شما کما فی السابق در مسئولیت فرماندهی تیپ 27 محمد رسول ا.. مسئولیت دارید.

امضاء فرمانده قرارگاه نصر حسن باقری

گیرنده: قرارگاه مرکزی کربلا با پیوست نامه برادر احمد متوسلیان

 

 

 

بیشتر بخوانید

نظرات بینندگان

نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، موارد مغایر با آموزه‌های دین مبین اسلام باشد منتشر نخواهد شد.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.