SabzArticleView

اخبار

SabzArticleView

ثریا غریبی عباسپور: «موزه ها» سیر و سلوک شهدا را در جامعه ترویج می دهند
ثریا غریبی عباسپور: «موزه ها» سیر و سلوک شهدا را در جامعه ترویج می دهند
یک مربی آمادگی دفاعی در بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفت: «موزه ها»سیر و سلوک شهدا را در جامعه و در بین نسل جوان امروز ترویج می دهند و راه را از بیراهه نشان می دهند.

ثریا غریبی عباسپور مربی آمادگی دفاعی ضمن بازدید از موزه، در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفت: در بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، از مجموعه تالارها دیدن کردم اما از تالار پنجم (شهادت) بسیارلذت بردم. راویان این بخش از نیات شهدا برای رفتن به جبهه ها توضیح دادند، برایم بسیار جالب بود. دانستم هر کدام از شهدا با چه نیات قلبی و با تکیه بر خداوند و ائمه اطهار، برای دفاع از خاک، ناموس وعزت و سربلندی کشور، راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.
تالار شهادت موزه انقلاب اسلامی دارای طراحی بسیار زنده ای اسن گویی شهدا با مخاطبان حرف می زنند در بازدید از این تالار متوجه شدم که چطور احساس تکلیف برخی از شهدا آنها را به جبهه نبرد کشاند، و یا شهدایی که برای اعزام به جبهه در نماز شب دعا می‌کردند تا خداوند آنها را برای شهادت خریداری کند.
شهدا، ارزشمند ترین داشته های جوانان در این شرایط بحرانی است که دشمنان هرچی می خواهند دشمنی می کنند و نسل های جوان و نوجوان را از راه و سیره شهدا دور می کنند و به بیراهه و تباهی می کشانند، لازم و ضروری است تا جوانان از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کنند و با تاسی به شهدا و آشنایی با تفکرات و سیره عملی شهدا در موزه، دام های شیاطین و به خصوص شیطان بزرگ و استکبار جهانی آمریکای جنایتکار بشناسند و فریب نخورند.

پایان مطلب/
خبرنگار: فاطمه عباس آباد

نظرات کاربران
به نکات زیر توجه فرمایید
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA