SabzArticleView

اخبار

SabzArticleView

بازدید رئیس سازمان بازرسی شهرداری از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
بازدید رئیس سازمان بازرسی شهرداری از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
رياست سازمان بازرسي شهرداري تهران از تالارهای موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس ديدن كرد.
 
دکتر حمزه ای ضمن اين بازديد، با تكان دهنده خواندن اين موزه، آثار آن را براي نسل امروز كه اين حوادث را نديده اند عبرت انگيز و براي نسل قبل كه اين حوادث را زندگي كرده اند، تداعی کننده خاطرات دانست.
ايشان افزود جنگ اتفاق خوبي نيست اما دفاع امري ضروريست و رويكرد ما هميشه پیشگیری از ایجاد جنگ و تقویت بنیه دفاعی بوده است.
حمزه اي ضمن اشاره به برگزاري مراسم تجليل از برترين ناظرين ١٨٨٨ در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطرنشان كرد كه شهروندان مي توانند دغدغه ها و مسائل خود را در ارتباط با مديريت شهري از طریق همین سامانه به اطلاع مدیران مربوطه برسانند و نتيجه و بازخورد آن را مستقیما دریافت نمایند.
وي با توجه به نشست هاي فصلي با ناظرين برتر كه ارتباط مداوم تري با اين سامانه دارند و همينطور برگزاري دوره هاي آموزشي مرتبط با وظايف شهرداري، از همه كساني كه به صورت خودجوش خود را ملزم به همكاري با شهرداري در ارتباط با پیشگیری از تخلفات مي دانند؛ تشکر نمود.
وي در انتها افزود كه تقارن دهه مبارك فجر با اين همايش اين مفهوم را به ذهن متبادر مي كند كه مشاركت و حضور مردم در سرنوشت خودشان از طريق همين مشاركت ها اعمال مي شود و همه اينها از بركات انقلاب اسلامي است.
پایان مطلب./
نظرات کاربران
به نکات زیر توجه فرمایید
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA