SabzArticleView

اخبار

SabzArticleView

فراخوان شناسایی شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات
فراخوان شناسایی شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نظر دارد شرکت های فعال در حوزه های تور مجازی، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را جهت همکاری شناسایی کند.

روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از همکاری با شرکت های فعال در حوزه فناوری و اطلاعات خبر داد.

معاون مهندسی و فناوری اطلاعات  موزه در این خصوص گفت : شرکت های فن آوری و فعال در حوزه های تور مجازی (Virtual Tour)، واقعیت افزوده(Augmented Reality) و واقعیت مجازی (Virtual Reality) می توانند تا تاریخ 16/2/99 به نشانی تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، بعد از بزرگراه شهید مدرس، انتهای خیابان سرو، معاونت مهندسی فناوری اطلاعات مراجعه و با ارائه معرفی نامه معتبر، اسناد و مشخصات فنی مربوطه را دریافت و حداکثر تا تاریخ 99/2/27 ساعت 14، رزومه و توانمندی های تخصصی خود را  ضمن آمادگی هر یک و یا تمام  موارد فوق ارائه نمایند.

علیرضا جعفری ضمن اشاره به چشم اندازهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در حوزه فن آوری و اطلاعات، وصول اسناد اشاره شده در فراخوان را صرفا جهت بررسی توانمندی های شرکت‌های درخواست کننده برای انجام طرح‌های آتی این معاونت دانست و تاکید کرد که مشارکت در این فراخوان هیچگونه تعهدی برای موزه نسبت به شرکت کنندگان نخواهد داشت

نظرات کاربران
به نکات زیر توجه فرمایید
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA