SabzArticleView

اخبار

SabzArticleView

نقش آفرینی سازمان های مردم نهاد در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
نقش آفرینی سازمان های مردم نهاد در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
با توافق بین ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهر تهران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بکارگیری ظرفیت سازمان های مردم نهاد در این موزه در دستور کار قرار گرفت.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی، حجت نظری در آئین انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهر تهران با موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران گفت: امیدواریم این تفاهم نامه فتح بابی برای حضور پررنگ تر سازمان های مردم نهاد در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باشد و ظرفیت بسیار خوب و ارزنده موزه که در شهر تهران وجود دارد از طریق سازمان های مردم نهاد به مردم شناسانده شود. 

وی ضمن تاکید  بر ضرورت حضور بیش تر سازمان های مردم نهاد در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید کرد : همه ی ما معترفیم هرچه داریم از مجاهدت هایی است که در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس توسط ایثارگران و رزمندگان صورت گرفته و ما امروز قدردان همه مجاهدت ها و رشادت های آنها هستیم و امیدوارم که همه ی این زحمات و رشادت ها بسیار آشکارتر در منظر عمومی قرار گیرد.
وی افزود : سازمان های مردم نهاد (سمن ها) میتوانند مبلغان بسیار خوبی برای ترویج گفتمان و فرهنگ انقلاب اسلامی باشند و این تفاهم نامه میتواند یک حلقه وصل باشد تا این ستاد سازمان های مردم نهاد را بیشتر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فعال نماید. 
حجتی در ادامه گفت : در تحقق این امر مهم، اگر لازم باشد مدیریت شهری تمهیداتی اعم از تردد و یا فعالیت های تبلیغی را انجام خواهد داد.

نظرات کاربران
به نکات زیر توجه فرمایید
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA