SabzArticleView

اخبار

SabzArticleView

نگرشی نو در فعالیت های فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با همکاری سمن های شهر تهران
نگرشی نو در فعالیت های فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با همکاری سمن های شهر تهران
تفاهم نامه همکاری علمی-فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهرداری تهران در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منعقد شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مراسم انعقاد  تفاهم نامه همکاری و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت : هدف از انعقاد این تفاهم نامه بهره گیری از ظرفیت های تخصصی تشکل های مردمی و برنامه ریزی جهت استفاده از این ظرفیت ها در فرآیندهای علمی،فرهنگی و هنری حول محور انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
جعفری ضمن اشاره به ضرورت نهادینه کردن فرهنگ و ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جامعه افزود : موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بزرگترین و مدرنترین موزه غرب آسیا است که توانسته با بهره گیری از بهترین روش ها و تکنولوژی های روز به تفهیم و انتشار ارزش های والای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بپردازد. از این پس نیز تمهیدات لازم را جهت فعالیت سازمان های مردم نهاد در دستور کار دارد تا با ایجاد زمینه ی مشارکت نهادهای مردمی در راهبری و برنامه ریزی درست در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به منظور حفظ و انتقال میراث فرهنگی و حماسه ی به جا مانده از جهادگران این مرز و بوم، به عموم مردم  نقش آفرینی کند.
وی تاکید کرد : با توجه به ظرفیت ها و امکانات هنری که در مجموعه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وجود دارد، تمهیدات لازم را در تامین امکانات مورد نیاز به منظور شروع فعالیت های سازمان های مردم نهاد انجام خواهیم داد تا این مجموعه ها بتوانند در بخش ها و سطوح مختلف از فرصت های پیش آمده در جهت ارتقا مشارکت های علمی-فرهنگی استفاده نمایند.
نظرات کاربران
به نکات زیر توجه فرمایید
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA