SabzArticleView

اخبار

SabzArticleView

تبیین احکام کمیته ستاد مرکزی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
تبیین احکام کمیته ستاد مرکزی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
بررسی و‌تبیین احکام سازمان ها و ستاد مرکزی در چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سالن جلسات قصر شیرین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
 

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نشست با کمیته های ستاد مرکزی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ضمن اشاره به اینکه در آستانه ی چهلمین سال دفاع مقدس قرار داریم گفت : در چهلمین سال دفاع مقدس بار دیگر شاهد حماسه ای بی نظیر از مردم ایران ولی این بار در مواجهه با بیماری کرونا بودیم که بار دیگر جهاد مقدس کادر درمانی و مشارکت های مردم در همدلی و همراهی، صحنه هایی از جنگ را تداعی کرد.
جعفری در توضیح برنامه ها و سیاست های تبیین شده برای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس بیان کرد : دستورالعملی تدوین و تهیه شده که ساختار، وظایف و جداول برنامه های دفاع مقدس طی آن به تمام دستگاه ها و سازمان های اجرایی ابلاغ شده است. تمام کمیته ها از سوم خرداد ماه تا اسفند سال جاری فعالیت های خود را با محوریت دفاع مقدس و با توجه به حوزه تخصصی خود آغاز می کنند.
وی افزود : با توجه به اینکه در نظر داریم فعالیت ها و برنامه های دفاع مقدس را بسیار نظامند راهبری کنیم لازم دانستیم ویژه هر کمیته در حوزه فعالیت خود و متناسب با مناسبت ها طرحی تبیین کنیم و در پایان، کمیته ها و ستادها موظف هستند گزارش کاری خود از از عملکرد و  اجرای برنامه ها را به دبیر ستاد ارسال نمایند تا بتوانیم تمام فعالیت ها را در قالب یک کتاب تجمیع و عرضه نماییم.
جعفری همچنین با شرح ساختار اجرایی کمیته ها گفت : کمیته ها در ۲ بخش اصلی و تخصصی برنامه های خود را هدایت می کنند که در بخش تخصصی تمام فعالیت های مرتبط را در ستادهای زیربنا مدیریت می کنند. بخش های دیگر هم بخش ستادی است که از سایر  کمیته ها پشتیبانی و‌حمایت می کنند.

پایان مطلب./

نظرات کاربران
به نکات زیر توجه فرمایید
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA