SabzArticleView

گالری

SabzArticleView

در نشست همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با شبکه افق بیان شد: برنامه ریزی جهت تقویت و حمایت از چهل کارگردان جوان در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
در نشست همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با شبکه افق بیان شد: برنامه ریزی جهت تقویت و حمایت از چهل کارگردان جوان در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

نشست انعقاد تفاهم نامه همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با شبکه افق با حضور مدیر عامل موزه و مدیر شبکه افق به میزبانی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نشست انعقاد تفاهم نامه همکاری موزه با شبکه افق برگزار گردید.

در این نشست که مدیر شبکه افق به همراه مدیر گروه این شبکه، مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، معاونت فرهنگی و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه حضور داشتند در خصوص سه پروژه تولیدی مذاکره و توافق به عمل آمد.

تولید برنامه صد و پنجاه قسمتی تحت عنوان فرزندان روح الله با موضوع "فرماندهان شهید ارشد نیروهای مسلح" و پخش آن از شبکه افق، تهیه و تولید ده برنامه پنجاه دقیقه ای به منظور تبیین دفاع مقدس با حضور فرماندهان سطوح راهبردی دفاع مقدس به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و تولید و پخش چهل فیلم کوتاه صد و هشتاد ثانیه ای دفاع مقدس از شبکه افق موضوعات مورد تفاهم در این نشست بود.

در این نشست علی اصغر جعفری، مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه ظرفیت ها و استعدادهای موجود در جامعه که علاقه مند به تولید آثار هنری در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هستند و کادرسازی و بها دادن به نیروهای متعهد جوان که استعدادهای خود را در جشنواره های مختلف نشان داده اند یکی از اهداف موضوع تفاهم نامه موزه با شبکه افق می باشد. از این رو موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با برنامه ای مشخص سعی در عملیاتی نمودن این موضوع دارد.

دکتر جعفری تشریح نمود: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حمایت از نویسندگان جوان امکان نگارش ده رمان در حوزه دفاع مقدس را فراهم آورده و با همکاری نویسندگان بنام و توانمند سینمای دفاع مقدس، چهل فیلم نامه کوتاه جهت تولید چهل اثر صد و هشتاد ثانیه ای تلویزیونی را آماده کرده است که آن را توانسته ایم با کمک شبکه افق و با دعوت از کارگردانان جوان، مستعد و انقلابی شناسایی که کار تصویر برداری از این آثار به زودی کلید خواهد خورد.

در ادامه این نشست، سید سلیم غفوری، مدیر شبکه افق ضمن اشاره به استعدادهای کشف شده در جشنواره های مختلف، اعلام نمود امکانات بسیار خوب و کامل شبکه افق را در اختیار این طرح قرار خواهد داد و در جهت تقویت این مسیر ابراز علاقه نمود.

وی تصریح کرد: امیدواریم این تفاهم نامه فتح بابی باشد تا  در جهت نهادینه نمودن فرهنگ و ارزش های هویتی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ایجاد بسترهای تقویت و توسعه همکاری فی مابین با در نظر گرفتن ظرفیت ها و امکانات به مردم خدمتی صورت پذیرد.

پایان مطلب./