SabzArticleView

گالری

SabzArticleView

امروز به برکت خون شهدا و همت رزمندگان و پشتیبانی همه‌جانبه ملت بزرگ ایران و جبهه مقاومت گروه‌های تروریستی شکست خورده و مضمحل شده‌اند.
امروز به برکت خون شهدا و همت رزمندگان و پشتیبانی همه‌جانبه ملت بزرگ ایران و جبهه مقاومت گروه‌های تروریستی شکست خورده و مضمحل شده‌اند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با تمام وجود از جبهه مقاومت حمایت می‌کنیم تا ظلم و جنایت را در منطقه و جهان ریشه‌کن کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح موزه و سراسرنمای مقاومت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: در این نمایشگاه با عزم اراده خباثت و جنایت‌های بسیار بزرگ دشمن که نشان می‌دهد برای منطقه برنامه بزرگی داشته و قصد داشتند ناامنی را در این منطقه برای ده‌ها و صد‌ها سال نهادینه کنند، آشنا می‌شویم.

وی افزود: وجه دیگر این نمایشگاه نشان می‌دهد رزمندگان عزیز مقاومت با فرماندهی دلاورانه و شجاعانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و البته پشتیبانی کامل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و صنایع دفاعی توانستند در مقابل همه کفر و همه کسانی که پول سلاح و جنایتکاران شان را آورده بودند، تا منطقه را ناامن کنند، ایستادگی کردند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح ضمن اشاره به پیشرفت‌های به دست آمده در حوزه دستاورد‌های دفاعی افزود: امروز بحمدالله دستمان در هر زمینه‌ای که رزمندگان عزیزمان در نیروی هوایی، دریایی، پدافند، موشکی، جنگ الکترونیک و سایبری نیاز داشته باشند پر است و با تمام وجود از آنان حمایت می‌کنیم که بتوانند از ملت عزیزمان و ملت‌هایی که به دنبال امنیت هستند حمایت و ظلم و جنایت را در منطقه و جهان ریشه‌کن کنند.

پایان مطلب./