SabzArticleView

گالری

SabzArticleView

بزرگ ترین نمایشگاه تجهیزات و ادوات نظامی داعش در تهران/ پایان حکومت داعش
بزرگ ترین نمایشگاه تجهیزات و ادوات نظامی داعش در تهران/ پایان حکومت داعش

سومین جلسه شورای راهبری مشارکت های  مردمی و خیرین حوزه ایثار و مقاومت در سالن جلسات دزفول موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، سومین جلسه شورای راهبری مشارکت های مردمی و خیرین حوزه ایثار و مقاومت در سالن جلسات دزفول موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و جمعی از خیرین برگزار شد.

در این جلسه،  مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن اشاره به افتتاح موزه و سراسرنمای مقاومت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت:باید با بهره گیری از خط مشی های هنری و فناوری با استفاده از مستندات دقیق حماسه های بزرگ حوزه مقاومت را برای جوانان تبیین کنیم و شباهتی که دشمنان تلاش می کنند در ذهن جوانان ایجاد شود را رمزگشایی کنیم و ما خود را مکلف می دانیم از تحریف جلوگیری و آنچه که حقیقت است بازگو شود.

دکتر علی اصغر جعفری با بیان اینکه جنگ تمام می شود و پیروزی حاصل خواهد شد افزود: به لطف خدا و دستور سردار شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی تجهیزات و ابزارهای جنگی داعش با زحمت زیاد به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انتقال داده شد و ما خوشحالیم که بزرگترین نمایشگاه پایان حکومت داعش را در تهران برپا کردیم.

وی تصریح کرد: پانزده موزه دفاع مقدس در استان ها ایجاد شده است و تا هفته دفاع مقدس، امسال 9 موزه دیگر افتتاح خواهد شد و تا سال 1404 هر استان حداقل یک موزه دفاع مقدس در کل سی و هفت موزه دفاع مقدس در کشورخواهیم داشت که ماموریت این موزه ها بازنمایی حماسه های مردم آن استان در دفاع مقدس است .

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بیان داشت: برای موزه های حوزه مقاومت اتحادیه ای در حال شکل گیری است که اساسنامه آن نوشته شده و در سیر تکاملی قرار دارد. در در این اساسنامه تمهیداتی صورت گرفته است تا با تشکیل اتحادیه بین المللی موزه های مقاومت در کشورهای حوزه مقاومت شکل بگیرد.

در این جلسه، آیین نامه "شورای راهبری مردمی و خیرین حوزه ایثار و مقاومت" بررسی و بخش هایی از آن به تصویب رسید.

پایان مطلب./